Untitled Na úvodní stranu Co o nás nevíte Co používáme za materiály Poptávejte ON-LINE Telefony, e-maily ... Tady nás najdete
UntitledO FIRMĚ
Vážení zákazníci,
Dovoluji si Vám představit naši firmu Truhlářství Jidřich Hruša,jenž vznikla v roce 1991. Jsme firma zakládající si na individuálním přístupu k zákazníkovi což je pro nás velmi důležité. Zabýváme se zakázkovým truhlářstvím, v současné době 80% produkce tvoří právě práce na míru. Získali jsem si již řadu stálých zákazníků, které jsme přesvědčili o výhodnosti spolupráce nejen vynikající kvalitou našich produktů za přiměřené ceny, ale i přesností při dodržování dohodnutých podmínek.

Zakládáme si především na vysoké kvalitě svých výrobků, na které poskytujeme záruku po dobu 5 let. Velikost zakázky u nás nerozhoduje, neboť jsme schopni splnit jakékoliv požadavky zákazníků. Dokladem toho může být i to, že své služby poskytujeme jak pro maloodběratele, také i pro velké stavební firmy, či jiná zařízení.

Zastáváme názor, že zákazník má vždy dostat to, co si přeje, a proto se snažíme dávat přáním zákazníků reálnou podobu. Pokud má zákazník speciální přání, jsme schopni mu poradit a jeho přání splnit.
Můžeme se pochlubit i vysokou tvůrčí schopností, neboť jsme schopni vyrábět originální produkty dle vlastních návrhů. Můžeme říct , že jsme velmi spolehliví a dodržujeme dohodnuté dodací lhůty. Výrobky dodáváme a montujeme na celém území České republiky. U každé zakázky se maximálně přizpůsobujeme požadavkům odběratelů, přičemž zaručujeme stejné podmínky pro všechny zákazníky, ať se jedná o maloodběratele, či velkoodběratele. Své služby poskytujeme za přiměřené ceny, o čemž se může každý zákazník přesvědčit sám, protože návrhy, poradenství a cenové kalkulace provádíme nezávazně a zdarma.

Naší hlavní činností je zakázková výroba veškerých truhlářských výrobků.

Jedná se především o výrobu:
 • dveří (a to venkovní, vnitřní, posuvné, skládací, kopie historických a dobových - dle přání zákazníka)
 • a další truhlářské produkty (např. garážová vrata, bytové doplňky, výlohy pro obchody, pergoly,
       zimní zahrady, obložení stěn, stropů atd.)
 • Kuchyně
 • Koupelny
 • Kancelářský nábytek
 • Obývací stěny
 • Koupelnový nábytek
 • Vestavěné skříně
 • Ložnice
 • Dětské pokoje
 • tesařské konstrukce, vazby
       a mnohé další

  Vše záleží pouze na tom, co si zákazník přeje.
  Vzhledem k tomu, že chceme pro naše zákazníky tu nejvyšší kvalitu, tak také proto vyžadujeme i my od našich dodavatelů surovin záruky vysoké kvality. Své výrobky zhotovujeme z různých materiálů ( masivní dřevo - smrk, borovice, modřín, dub, buk, olše, jasan, třešeň, cizokrajné – meranti, mahagon).

  Používáme nátěrové hmoty od firem Glasurit, Becker, Sokrates, kování převážně od firem Schachermayer, Siegenia Aubi, Sten; těsnění Deventer; ditermová skla s tepelnou propustností k=1,1; bezpečnostní skla Connex nebo reflexní fólie.

  Ať už si z naší nabídky vyberete či nikoliv, děkujeme Vám za čas, který jste nám věnovali a pokud si u nás necháte vyrobit malou poličku, nebo kompletně vybavit domácnost, uděláme vše pro to, abyste měli důvod nás doporučit svým přátelům a známým.

  Doufám, že jsme Vás přesvědčili o našich kvalitách a přednostech.
  Bude pro nás ctí plnit Vaše sny a přání a těšíme se na případnou budoucí spolupráci.
 • S veškerou úctou

  Jindřich Hruša
  majitel firmy

  © 2006 www.jpdesign.cz.